Для випробувань в бойових умовах роботизованих модулів ППО створили експериментальний підрозділ

Для випробувань в бойових умовах роботизованих модулів ППО створили експериментальний підрозділ
Зенітна турель Sky Sentinel з кулеметом M2 Browning. Фото: United24 media

В Україні створили експериментальний підрозділ для випробування роботизованих модулів протиповітряної оборони.

Про це повідомив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський під час зустрічі з журналістами, на якій був присутній кореспондент «Мілітарного».

Новий підрозділ спеціалізується на випробуваннях автоматизованих модулів, які розробляють в Україні і які здатні знищувати цілі без втручання людини.

Один із таких автоматизованих модулів нещодавно був представлений українськими розробниками. У ньому всі завдання з виявлення, захоплення та команди на ураження покладені на штучний інтелект.

Зенітна турель Sky Sentinel з кулеметом M2 Browning. Фото: United24 media

Модуль Sky Sentinel може працювати з кулеметами калібру 7,62 мм, а також 12,7 мм, що дозволяє ефективно боротися з низьколітаючими та повільними літальними апаратами.

Також не виключено, що українські фахівці розробляють інші роботизовані модулі, які оснащені як гарматним озброєнням калібру 20–30 мм, так і ракетними та дроновими моделями, на яких розміщуються ракети та пускові установки для дронів-перехоплювачів.

Раніше «Мілітарний» повідомляв, що українські розробники з компанії Justifier Drones створили FPV-перехоплювач, який запускається з дрона-носія для збільшення дальності та висоти перехоплень.

FPV-перехоплювач виконаний не у формфакторі традиційного квадрокоптера, а радше нагадує невелику ракету, у якої ракетний двигун замінено чотирма пропелерами, і яка за формою схожа на дрон-перехоплювач Sting.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *